Home / Miejscowe zagrożenia / Poszukiwania osoby zaginionej
www.112pila.pl

Poszukiwania osoby zaginionej

Od kilku godzin na terenie gminy Wyrzysk trwają poszukiwania osoby zaginionej.

Według nieoficjalnych informacji poszukiwany to około 45-letni mężczyzna, który po wykonaniu telefonu do służb ratunkowych około godziny 18 poinformował o tym, iż zgubił się w lesie nieopodal miejscowości Rzęszkowo oraz o tym, że bateria w jego telefonie niedługo się wyczerpie.

Do akcji poszukiwawczej zadysponowane zostały po dwa zastępy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Wyrzyska, Osieka Nad Notecią oraz Oficer Operacyjny z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr. 2 z Piły oraz liczne patrole policji włącznie z psem tropiącym. W pierwszej fazie działań punkt koncentracji sił i środków miał miejsce przy Komisariacie Policji w Wyrzysku, skąd po odprawie jednostki wyruszyły w teren – okolice Polanowa.

Przed godziną 21 zastępy Straży Pożarnej zakończyły swoje działania. Natomiast do chwili obecnej na miejscu swoje działania prowadzą funkcjonariusze Policji.

Reklama

6 komentarzy

  1. Nie znalezli jeszcze ? Las jest zgubny nie raz sie w nim zgubilem ale przeciez wystarczy ciagle isc dolem i nie ma mocy zeby nie wyjsc jak nie w rzeszkowie to w bsaowie albo w polanowie….

  2. I co ? Jeszcze szukaja? Pogoda jest tragiczna, wspolczuje jegomosciowi

  3. Ale pada i wieje

  4. Czy już wiadomo coś.. Czy odnalazł się zaginiony? Dajcie znać.

  5. Dziękuję za wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *