Home / Wypadki / Dwa niebezpieczne zdarzenia na drogach powiatu pilskiego.
KP PSP w Pile

Dwa niebezpieczne zdarzenia na drogach powiatu pilskiego.

We wtorkowy ranek 15-go września przy Rondzie Solidarności w Pile miał miejsce wypadek drogowy z udziałem motocykla i dwóch samochodów. Kierujący jednośladem został poszkodowany. Jedna z głównych ulic w centrum Piły została zablokowana.

Na miejscu zdarzenia w ciągu kilku minut stawiły się służby ratownicze, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i udzieliły pierwszej pomocy poszkodowanemu motocykliście.

KP PSP w Pile

 

Do kolejnego poważnego zdarzenia drogowego z udziałem 3 pojazdów doszło kilka minut przed godziną 10, przed skrzyżowaniem dróg krajowych nr 10 i 11, będących jednocześnie obwodnicą Piły. W zderzeniu poszkodowane zostały 4 osoby.

Na miejsce zdarzenia przybyły służby ratownicze, w pierwszej kolejności zajęto się udzielaniem pierwszej pomocy osobom, które ucierpiały w wyniku wypadku. Ruch drogowy w miejscu zdarzenia został całkowicie zablokowany na ponad dwie godziny.

W działaniach udział wzięły zastępy z obu jednostek ratowniczo-gaśniczych z Piły, Policja oraz Zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego.

KP PSP w Pile

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *