Home / Ciekawostki / Poszukiwana 14-latka z Szydłowa. Aktualizacja : Dziewczynka została odnaleziona!!!
KPP Piła

Poszukiwana 14-latka z Szydłowa. Aktualizacja : Dziewczynka została odnaleziona!!!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 14-letniej Mariki Swiercz z Szydłowa. Dziewczynka wyszła z domu w dniu 13 maja br. Może przebywać w towarzystwie innego zaginionego 16 latka. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionych, prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą poszukiwania za zaginioną nieletnią. Dziewczynka, która wyszła z domu w Szydłowie w dniu 13 maja br. do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis poszukiwanej: wzrost ok.150 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemno-brązowe do ramion, nosi okulary z oprawkami w kolorze złotym, w chwili wyjścia z domu ubrana była w różową kurtkę, sweter typu półgolf koloru szarego, buty sportowe, granatowe spodnie.

Dziewczynka może przebywać w towarzystwie 16 letniego chłopca, którego rodzina również zgłosiła zaginięcie na Policję. Szczegóły dotyczące tej sprawy znajdują się w poniższym odnośniku.

http://www.nowy-sacz.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/rodzina-i-policja-prosza-o-pomoc-w-ustaleniu-miejsca-pobytu-zaginionego-14

Aktualizacja 19:45:

14-latka została odnaleziona!!! 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *