Home / Inne służby / Ucieczka przed Policją. Obława na terenie powiatu !
www.112pila.pl

Ucieczka przed Policją. Obława na terenie powiatu !

W dniu wczorajszym(20.10.2019) w godzinach wieczornych mieszkańców Wysokiej Małej i Wysokiej zaniepokoiły znaczne ilości radiowozów Policyjnych jadących na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. Wszystko spowodowane było ucieczką przed kontrolą drogową.

Pojazd osobowy marki Audi poruszający się z kierunku Bydgoszczy w stronę Piły nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Grabównie. Policja rozpoczęła pościg za oddalającym się pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli policyjnej pomimo wyraźnych sygnałów funkcjonariuszy.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż kierujący pojazdem odbił w stronę Zelgniewa, następnie w kierunku Wysokiej. Natomiast w Wysokiej Małej pojazd został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji. W pojeździe znajdowały się dwie osoby – pasażer został zatrzymany, a kierujący zbiegł z miejsca i do chwili obecnej jest poszukiwany.

Na miejscu działali Policjanci z powiatów Pilskiego, Chodzieskiego oraz Złotowskiego. Podczas działań policyjnych nikt nie został poszkodowany, a tym bardziej postrzelony jak głoszą lokalne plotki i informują o tym fakcie nasi czytelnicy.

Działania policjantów na miejscu zdarzenia trwały kilka godzin. Ruch przez Wysoke Małą w pierwszej części działań był całkowicie zablokowany, następnie prowadzony był w sposób wahadłowy.

 

Reklama

One comment

  1. Emil łowca fotoradarów

    Ale jaja policji pewnie jest wstyd delikatny tyle godzin po faktach miczec porażka sezonu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *