Home / Grupy specjalistyczne / Zatrzymano 32-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała.
KPP Piła

Zatrzymano 32-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna będąc w jednym z pilskich lokali, w pewnym momencie uderzył kobietę i złamał jej Nos. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Teraz za swoje zachowanie grozi mu kara do 5 lat więzienia.

4 sierpnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosiła się 36-letnia kobieta. Poinformowała, że minionej nocy była na imprezie w jednym z pilskich lokali i zaatakował ją obcy mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że nagle podszedł do niej i uderzył w twarz. Kobieta oświadczyła, że była w szpitalu i stwierdzono złamanie nosa.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie ciała, a także miejsce jego przebywania. 8 sierpnia br. kryminalni zatrzymali 32-letniego mężczyznę, mieszkańca Piły w jednym z mieszkań na terenie miasta i przewieźli prosto do policyjnego aresztu.

Sprawca przyznał się do popełnionego czynu, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego tak postąpił. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 5 lat.

Podkom. Żaneta Kowalska KPP Piła

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *