Home / Inne służby / Pilscy Policjanci zatrzymali do kontroli kobietę w 7 miesiącu ciąży pod wpływem amfetaminy.
policja
policja

Pilscy Policjanci zatrzymali do kontroli kobietę w 7 miesiącu ciąży pod wpływem amfetaminy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 34-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Śledczy łącznie zabezpieczyli ponad 200 gram narkotyków oraz pieniądze w kwocie blisko 50 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta w siódmym miesiącu ciąży kierowała samochodem, będąc pod wpływem narkotyków.

25 kwietnia br. policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd marki Ford Focus, którym kierowała 34-letnia mieszkanka Piły. Kobieta podczas sprawdzania dokumentów nerwowo się zachowywała. Mundurowi na początku myśleli, że jest to związane z tym, że jest w zaawansowanej ciąży, jednak po chwili okazało się, że przyczyna jest zupełnie inna.

Kobieta ukryła w bieliźnie ponad 50 gram amfetaminy. Podczas wstępnych badań okazało się także, że kierowała ona samochodem będąc pod wpływem amfetaminy. Pilscy kryminalni podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych znaleźli kolejne narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany oraz tabletek ekstazy. Łącznie śledczy zabezpieczyli ponad 200 gram narkotyków oraz blisko 50 tys. złotych.

Zatrzymana to 34-letnia mieszkanka Piły. Wcześniej nie była karana. Teraz za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 10 lat więzienia.

Podkom. Żaneta Kowalska KPP Piła

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *