Home / Pożary / Rano wypadek drogowy, przed południem alarm bombowy
www.112pila.pl

Rano wypadek drogowy, przed południem alarm bombowy

Dwa groźne zdarzenia odnotowały służby w dni dzisiejszym(10.01.2019). O poranku doszło do groźnego wypadku drogowego, natomiast w godzinach przed południowych do służb ratunkowych wpłynęła informacja o podłożonej bombie w jednym z budynków na terenie miasta Piły.

Jak informowaliśmy na naszym FanPage’u, przed godziną 7 rano na drodze krajowej nr. 11 w kierunku Dobrzycy doszło do wypadku drogowego. Na miejscu doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym(najechanie na tył przez busa). W wyniku zdarzenia poszkodowane dwie osoby zostały przetransportowane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Pozostałym uczestnikom wypadku(3 kolejne osoby z busa oraz kierujący samochodem ciężarowym) nic się nie stało. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez ponad dwie godziny na czas czynności prowadzonych przez KPP Piła, następnie prowadzony był wahadłowo.

Krótko przed godziną 12 w południe do służb wpływa informacja o podłożonym ładunku wybuchowym od pracowników hotelu przy ul. Dąbrowskiego 8 w Pile. W tym samym budynku znajduje się Inwest-Park. Na miejsce zadysponowano patrole policji, zastępy straży pożarnej oraz straż miejską. Podjęto decyzję o ewakuacji całego budynku. Łącznie ewakuowano około 250 osób. Po przeszukaniu budynku, bomby nie znaleziono. Alarm uznano za fałszywy.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *