Home / Wypadki / Czarna seria na drogach – apel o krew !

Czarna seria na drogach – apel o krew !

W dniu dzisiejszym(10.12.2018) na terenie naszego powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych oraz kilku niegroźnych kolizji. Niestety są osoby poszkodowane.

Pierwszy wypadek miał miejsce w godzinach porannych. Przed godziną 7 na DW179 Piła-Szydłowo, na wysokości Dolaszewa doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów: śmieciarki oraz dwóch pojazdów osobowych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący śmieciarką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Chevrolet, w  wyniku czego pojazd ten uderzy w tył śmieciarki, po czym odrzucony siłą uderzenia, wjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z Passatem, który jechał w kierunku Szydłowa. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby: 24-letni mężczyzna w bardzo ciężkim stanie oraz kierujący VW Passatem z lżejszymi obrażeniami. Oboje zostali przewiezieni do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Kierowca śmieciarki był trzeźwy. Funkcjonariusze policji zabrali mu prawo jazdy, a za spowodowanie wypadku odpowie przed sądem.

RODZINA ZWRÓCIŁA SIĘ DO NAS Z PROŚBĄ O WYSTOSOWANIE APELU O ODDAWANIE KRWI DLA POSZKODOWANEGO 24LATKA
Mieszkańca Gminy Szydłowo 
Krew należy oddać na : KRYSTIAN CIEŚLAK  (niezależnie jaką grupę posiadamy)

Godziny oddawania krwi w Szpitalu Specjalistycznym w Pile (rejestracja)
PN-PT od 7:30 do 10:30

Szpital Powiatowy w Chodzieży (rejestracja)
Poniedziałek, Czwartek, Piątek od 7:00 do 9:00

Drugie zdarzenie miało miejsce popołudniu. Około godziny 16 na skrzyżowaniu ulic Okrzei/Sikorskiego. I w tym zdarzeniu udział brały trzy pojazdy: dostawczy(bus) oraz dwa samochody osobowe. Niestety i w tym zdarzeniu nie obyło się bez osób poszkodowanych. Łącznie do szpitala trafiły trzy osoby. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia KPP w Pile.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *