Home / Ciekawostki / Wpadł kolejny Diler – zabezpieczono 400 porcji marihuany
KPP Piła

Wpadł kolejny Diler – zabezpieczono 400 porcji marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze zabezpieczyli podczas kontroli drogowej, a także przeszukania mieszkania łącznie 400 porcji marihuany. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mieszkańcowi Wyrzyska grozi teraz kara nawet do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 18 listopada br. na terenie gminy Wyrzysk. Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali do kontroli pojazd marki Passat, którym podróżował 32-letni mężczyzna. W trakcie legitymowania kierowca zaczął dość nerwowo się zachowywać. Mundurowi postanowili dokładnie sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania mężczyzny.

W trakcie sprawdzenia mieszkańca Wyrzyska, funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka porcji marihuany, która zapakowana była w woreczki. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki. Łącznie policjanci znaleźli 400 porcji środków odurzających. Śledczy zabezpieczyli nielegalny towar, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

Zatrzymany to 32-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Wcześniej już był karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

Podkom. Żaneta Kowalska

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *