Home / Wypadki / Kolejna ofiara na DK10. Śmiertelne potrącenie
www.112pila.pl

Kolejna ofiara na DK10. Śmiertelne potrącenie

W dniu wczorajszym (30.10.2018) około godziny 19:45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Pile wpłynęło zgłoszenie dotyczące potrącenia pieszego na Drodze Krajowej nr 10 między miejscowościami Grabównem a Okalińcem. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby.

Na miejsce jako pierwszy najechał nowy Mercedes-Benz Atego który był w drodze od Producenta. Został zakupiony dla OSP Miasteczko Krajeńskie.

Po przyjeździe kolejnych zastępów przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz udzielania pomocy. Po kilku minutach przybył ZRM. Wspólne działania ratowników zespołu Ratownictwa Medycznego oraz strażaków niestety nie przynosiły rezultatu. Stwierdzono zgon poszkodowanego

67 letni mężczyzna mieszkaniec Województwa Łódzkiego poniósł śmierć na miejscu. Kierujący Peugeotem Partnerem 25 latek mieszkaniec Szamocina biorący udział w zdarzeniu był trzeźwy. Po wstępnych badaniach w organizmie zostały wykryte narkotyki.

Decyzją Prokuratora został zatrzymany i osadzony do dalszych czynności w KPP w Pile. Ruch na DK10 na tym odcinku był zablokowany przez blisko 4 godziny.

W działaniach udział brali:
– OSP Miasteczko Krajeńskie,
– OSP Grabówno,
– JRG2 Piła,
– Patrole Policji,
– Technik WRD w Pile,
– ZRM,
– Prokurator,
– Biegły Sądowy

Niestety przez głupotę pewnych osób życie traci kolejna osoba. Życie kosztuje więcej niż ,,5 zł” jak za elementy odblaskowe. Wychodząc z domu po zmroku ubierz kamizelkę odblaskową BĄDŹ WIDOCZNY !!!

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *