Home / Pożary / Nocne pożary – stodoła w Byszkach i garaż w Pile
Fot. archiwum
Fot. archiwum(OSP Wyrzysk)

Nocne pożary – stodoła w Byszkach i garaż w Pile

Pracowicie minęła noc strażakom z naszego powiatu. W ciągu 30 minut do SK KP PSP w Pile wpłynęły dwa zgłoszenia dotyczące pożarów.

O godzinie 4:15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Byszki. Pożar objął powierzchnię około 50 m2. Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy z JRG 1 Piła oraz  OSP Ujście, OSP Nowa Wieś Ujska, OSP Dziembowo. Łącznie działania na miejscu prowadziło 7 zastępów straży pożarnej.

Na zabezpieczenie JRG 1 Piła zadysponowany został zastęp z OSP Kaczory.

O godzinie 4:24 do SK KP PSP w Pile wpłynęło kolejne zgłoszenie o pożarze. Tym razem pożar miał miejsce na terenie miasta Pila przy ul. Sienkiewicza. Do zdarzenia  zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z JRG 2 Piła, OSP Kruszewo oraz OSP Szydłowo. Na miejscu okazało się, iż doszło do pożaru garażu w którym znajdował się pojazd osobowy. W wyniku tego zdarzenia spłonęły dwa pojazdy – jeden znajdujący się w garażu oraz drugi znajdujący się w sąsiedztwie. Na miejscu interweniowały 3 zastępy straży pożarnej.

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *