Home / Ciekawostki / Planowane wyłączenia energii elektrycznej w dniach od 06.12.2017 do 18.12.2017
enea operator

Planowane wyłączenia energii elektrycznej w dniach od 06.12.2017 do 18.12.2017

W najbliższych dniach Operator Enea ze względu na prace konserwacyjne i modernizacyjne planuje wyłączyć dostawę energii w następujących miejscowościach.

05.12.2017

Szydłowo w godzinach 09:00-14:00
Róża Kolonia 3

06.12.2017

Kaczory w godzinach 08:00-13:00
Brodna 31, 32, 33

Kaczory w godzinach 08:00 – 18:00
Brodna 2, 5, 34, 35, 36, 38, 40, 42, działka nr 236/3

Szydłowo w godzinach 08:00 – 14:00
Osiedle Wichrowe Wzgórze, cała ulica Wspólna, Szydłowo 46,52
Jarczewo 1, 40, 40A, 45, 46, 47, 48, 49,  50, 51A, 51, 52, 54, 57

Wyrzysk w godzinach 09:00 – 13:00
Osiek nad/Notecią ul. Szkolna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Szkoła Podstawowa, ul. XX-lecia 3, ul.Różana 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, ul.Staszica 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19

07.12.2017

Kaczory w godzinach 08:00 – 18:00
Zelgniewo 1, 2, 3, 4, 5, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 69, działka 108/11, działka 112/6, pompownia

Kaczory w godzinach 08:00 – 13:00
Zelgniewo 25, 25B, 26, 27, 28, 28R, 29, 29B, 30, 31, działki 324/4, 423/6, 423/6, 423/8, 423/9, 423/12, 423/13, 425/3, 429/6,

Szydłowo w godzinach 09:00 – 14:00
Busz Wieś

Szydłowo w godzinach 08:00 – 14:00
Dolaszewo ul. Topolowa 7, 8, 9, 10, 57, 58

Wyrzysk w godzinach 09:00 – 14:00
ul. 22-go Stycznia 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12A, 12B, 14, 16, 58A, 62, 64, 66, 68

08.12.2017

Kaczory w godzinach 08:00 – 13:00
Zelgniewo 18, 21, 22, 24, 32, 34, 34A, 35, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 42, 43, działki 122/5, 122/6, 155/3

Kaczory w godzinach 08:00 – 13:00
Zelgniewo 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, działki 146, 155/10, 240/1, 463/1, 237, Sala, Sklep

Łobżenica w godzinach 07:00 – 08:00
Witrogoszcz A, B, C, D, E, F, G, H, I

Łobżenica w godzinach 16:00 – 17:00
Witrogoszcz A, B, C, D, E, F, G, H, I

Wyrzysk w godzinach 08:00 – 13:00
Auguścin 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 334, 35, 36, 37, 38, 54

09.12.2017

Szydłowo w godzinach 09:00 – 14:00
Róża Kolonia Zachodnia 1

11.12.2017

Szydłowo w godzinach 08:00 – 14:00
Szydłowo 44, 53, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 61
Jarczewo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 37A, 38, 39, 46, 47, Hydrofornia

Wyrzysk w godzinach 08:00 – 13:00
Gromadno 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 59, 60, 61, 62, 63, przepompownia ścieków, masarnia Mrotek

Wyrzysk w godzinach 09:00 – 13:00
Osiek nad/Notecią ul. Szkolna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Szkoła Podstawowa, ul. XX-lecia 3, ul.Różana 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, ul.Staszica 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19

12.12.2017

Szydłowo w godzinach 08:00 – 14:00
Dolaszewo 1, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 7A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29A, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 39A, 41, 42, 43, 45A, 48

Szydłowo w godzinach 09:00 – 14:00
Róża Kolonia Zachodnia

Wyrzysk w godzinach 09:00 – 12:00
ul. Wiązowa 4, 6, 8, 10, 35, ul.Leśna 50, 52, 54, ul. Kasztanowa 2, 4, 6, 8

Wysoka w godzinach 13:00 – 16:00
Kruszki 16

Wysoka w godzinach 09:00 – 12:00
ul. Walentego 51, 53, 55, 56, 60, Wysoka Wielka 10, Stacja Kontroli Pojazdów, działka 16, ul. Akacjowa 5, 7, działka 609/5

13.12.2017

Kaczory w godzinach 08:00 – 14:00
Morzewo 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69A, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94A, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136A, 137, 137A, 138, działki 239, 272/1, 274, 275, 284/3, 284/2, 284/4, Kaplica, Pawilon, Przepompownie

Łobżenica w godzinach 08:00 – 13:00
Wiktorówko 7, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 69, 70, 71, 73, 73A, 74, Remiza OSP, Szafka telekomunikacyjna, działka 3/1

Wyrzysk w godzinach 08:00 – 09:00
Mostki, Zamczysko, Wyciąg, Żuławka A, B, Bąkowo A,B, Komorowo A, B, C,

Wyrzysk w godzinach 08:00 – 13:00
Żuławka 2, 4, 5, 12, 14, 15, 17, 18, 20

14.12.2017

Szydłowo w godzinach 09:00 – 14:00
Różanka

Wyrzysk w godzinach 08:00 – 13:00
Auguścin 32, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52

15.12.2017

Szydłowo w godzinach 08:00 – 14:00
Dolaszewo ulice Świerkowa, Mahoniowa, Klonowa, Sosnowa, Dębowa, Modrzewiowa

Wyrzysk w godzinach 08:00 – 13:00
Auguścin 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20

18.12.2017

Szydłowo w godzinach 08:00 – 13:00
Róża Wielka Hydrofornia

Szydłowo w godzinach 09:00 – 14:00
Tarnowo 34, 35, 44, 45

Wyrzysk w godzinach 08:00 – 13:00
Auguścin 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 53

 

Foto Enea

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *