Home / Grupy specjalistyczne / Znaleziono ciało mężczyzny w rzece

Znaleziono ciało mężczyzny w rzece

W dniu dzisiejszym zaplanowano kolejne poszukiwania ciała zaginionego chłopaka na rzece Gwda, do działań powołano wzmożone siły strażaków, jak i policjantów z Piły i Poznania. Na polecenie prokuratury obniżony został poziom rzeki Gwdy.

W dniu dzisiejszym odbyły się kolejne poszukiwania ciała zaginionego chłopaka, który w nocy z 13 na 14 grudnia pokłócił się ze swoim kolegą i zaginął. Działania poszukiwawcze rozpoczęto około godziny 11:00, wtedy też odnotowano obniżenie poziomu rzeki.

Poszukiwania z dn. 22/12/2016

Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało denata zlokalizowano na wysokości pilskiej „ziemniaczanki”. Już jutro odbędzie się sekcja zwłok, wtedy też ustalona zostanie jego tożsamość.

W działaniach uczestniczyli strażacy: z Piły ze specjalistycznej grupy wodno-nurkowej, z ochotniczej straży pożarnej ratownictwo wodne i z poznańskiej grupy nurkowej wraz z sonarem, ale także pilska policja i posterunek wodny poznańskiej policji wraz z 2 psami poszukiwawczymi. Dalsze czynności prowadzili policyjni technicy pod nadzorem pilskiej prokuratury.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *