Home / Galerie / Wypadek z udziałem wozu straży pożarnej [FILM, ZDJĘCIA]

Wypadek z udziałem wozu straży pożarnej [FILM, ZDJĘCIA]

Kwatermistrzowski wóz straży pożarnej w czasie zderzenia miał włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe.

W dniu dzisiejszym chwilę przed godziną 10:00 do Stanowska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile wpłynęła informacja o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu al. Niepodległości z DK10 i DK11.

Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu bierze udział osobowa skoda oraz pojazd straży pożarnej z Komendy Miejskiej w Poznaniu. W czasie zderzenia czerwony pojazd miał włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe.

Niestety w wyniku tego zderzenia dwie osoby zostały ranne – w tym jeden strażak ratownik, który podróżował pojazdem kwatermistrzowskim z Poznania. W pierwsze fazie działań powstały spore utrudnienia w ruchu.

Poznańscy strażacy, którzy alarmowo zmierzali w stronę naszego miasta mieli wesprzeć pilskich mundurowych w poszukiwaniach ciała w rzece Gwda. W zdarzeniu brały udział: 4 zastępy straży pożarnej z JRG1, w tym Oficer Operacyjny oraz Komendant PSP Piła, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja wraz z technikiem policyjnym. Działania trwały około 3 godzin.

POSZUKIWANIA CIAŁA W RZECE GWDA

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *