Home / Miejscowe zagrożenia / Pożar w Śmiłowie i wkręcona ręka w maszynę rolniczą.

Pożar w Śmiłowie i wkręcona ręka w maszynę rolniczą.

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło wczorajszego popołudnia na terenie gminy Kaczory. W akcje zaangażowane zostały zastępy Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z Państwowym Ratownictwem Medycznym.

O godzinie 16:24 SK KP PSP w Pile zadysponowało do m. Śmiłowo dwa zastępy z OSP Kaczory, zastęp z OSP Grabówno, OSP Zelgniewo, dwa zastępy z JRG 2 w Pile oraz zastęp z JRG 1 Piła. Po dojeździe na miejsce zdarzenia w wyniku rozpoznaniu strażacy ustalili, iż doszło do pożaru hali na terenie jednej z firm. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu pożaru, dogaszeniu pogorzeliska oraz przewietrzeniu pomieszczeń hali. Spaleniu uległ wózek widłowy oraz cześć wyposażenia hali. Działania na miejscu prowadziło 8 zastępów włącznie z Oficerem Operacyjnym z KP PSP w Pile.

Wyjazd GCBA oraz GBA

Wyjazd zastępów do pożaru hali w Śmiłowie. ??‍?Materiał: Marcin

Opublikowany przez OSP Kaczory Czwartek, 30 kwietnia 2020

 

Do drugiego ze zdarzeń doszło po godzinie 20. Podczas prac polowych w m. Zelgniewo doszło do wkręcenia się ręki w maszynę rolniczą. Na miejsce zadysponowano po jednym zastępie z JRG 2 Piła, OSP Kaczory oraz OSP Zelgniewo. Poszkodowana kobieta została przetransportowana karetką do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

paperwriter

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *