Home / Wypadki / Groźne zdarzenia drogowe na terenie powiatu pilskiego
www.112pila.pl

Groźne zdarzenia drogowe na terenie powiatu pilskiego

Zderzenie pojazdu ciężarowego z pociągiem oraz położony na bok ciągnik siodłowy z naczepą to dwa zdarzenia drogowe do których doszło dzisiaj(19.03.2020).

Do zderzenia pociągu z pojazdem ciężarowym doszło przed godziną 9 na przejeździe kolejowym na ul. Fabrycznej w Pile. Pociąg osobowy relacji Piła-Włocławek uderzył w naczepę ciężarówki. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Ruch kolejowy na trasie Piła – Bydgoszcz był zablokowany na kilka godzin. Na miejscu interweniował patrol Policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Do drugiego zdarzenia drogowego doszło na drodze Kaczory – Śmiłowo. Tu pojazd ciężarowy przewożący drewno, najprawdopodobniej po złapaniu pobocza położył się na bok. Także i w tym darzeniu obyło się bez osób poszkodowanych. W związku z zagrożeniem spowodowanym przez tłuczeń który dostał się na pas jezdni do akcji udali się strażacy z OSP Kaczory, OSP Morzewo oraz OSP Zelgniewo, który po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia uprzątnęli pas jezdni. Na miejscu pojawił się również Oficer Operacyjny JRG 2 Piła oraz patrol Policji.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *