Home / Ciekawostki / Akcja służb na parkingu w Grabównie
www.112pila.pl

Akcja służb na parkingu w Grabównie

W dniu wczorajszym (Wtorek 10.03.2020) około godziny 16 na parkingu przy DK 10 w m. Grabówno miała miejsce interwencja służb związana z podejrzeniem koronawirusa. Służby na miejsce po otrzymaniu informacji zaalarmowała Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Pile.

Na miejsce wysłano w pierwszej kolejności patrol Policji, który miał zabezpieczyć miejsce i pilnować kierującego pojazdem ciężarowym aby ten nie opuszczał kabiny. Kolejni Funkcjonariusze ubrani w specjalnie ubrania, wyposażeni w maski oraz jednorazowe rękawiczki dozorowali miejsce oraz kierującego.

Po dojeździe na miejsce karetki przeznaczonej do transportu osób z podejrzeniem COVID-19(zabezpieczeni Ratownicy Medyczni w specjalne kombinezony), 31-letni mężczyzna z Ukrainy przeszedł w asyście do ambulansu. Po krótkiej chwili ambulans alarmowo udał się do Szpitala Zakaźnego w Poznaniu.

Na chwilę obecną nie są jeszcze znane wyniki badań.

W przypadku niepokojących objawów tj. duszności, wysoka gorączka, bóle głowy, bóle mięśni, osłabienie organizmu przede wszystkim u osób wracających z terenów zagrożonych kontaktujmy się pod całodobowym telefonem pilskiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej pod nr 693-450-561. 

Reklama

2 komentarze

  1. Chcialbym poinformować, że wszystko dobrze się skończyło i kierowca opuścił szpital w środę. Nie stwierdzono u niego koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *