Home / Inne służby / Podczas kontroli drogowej znaleziono w aucie amfetamine
KPP Piła

Podczas kontroli drogowej znaleziono w aucie amfetamine

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk. Mężczyzna podróżował pojazdem osobowym marki BMW i miał ukrytą w samochodzie amfetaminę.

Podczas przeszukania mieszkania mundurowi znaleźli kolejne narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 60 porcji substancji psychotropowych. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

25 stycznia br. policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku pełnili służbę na terenie swojej gminy. W godzinach porannych funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Sprawdzając dokumenty kierowcy, w pewnym momencie mundurowi zauważyli, że dość nerwowo zaczął się on zachowywać. Funkcjonariusze natychmiast postanowili sprawdzić co jest przyczyną tak nerwowego zachowania mężczyzny.

Policjanci znaleźli w samochodzie blisko 20 porcji narkotyków w postaci amfetaminy, a kolejny nielegalny towar znajdował się w mieszkaniu mężczyzny. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli blisko 60 porcji amfetaminy. Substancje psychotropowe zostały zabezpieczone przez mundurowych, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

Zatrzymany to 31-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

podkom. Żaneta Kowalska KPP Piła

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *