Home / Wypadki / Zdarzenie drogowe na starej DK10
www.112pila.pl

Zdarzenie drogowe na starej DK10

W dniu dzisiejszym(10.08.2019) przed godziną 17 na starej DK 10(krzyżówka na Polanowo i Łobżenicę) doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Najprawdopodobniej w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez pojazd osobowy marki Opel Vectra doszło do zderzenia z drugim pojazdem marki Iveco Daily. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby z Opla(podejrzenie złamań żeber), które przez Zespół Ratownictwa Medycznego zostały przetransportowane na dalszą diagnostę do szpitala Powiatowego w Wyrzysku.

Do zastępów straży pożarnej przybyłych na miejsce należało: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobom poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdów, sorpcja płynów oraz uprzątnięcie resztek po kolizyjnych.

W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu w związku z prowadzonym ruchem wahadłowym na 10tce, natomiast ruch w stronę m. Polanowo był całkowicie zablokowany. Utrudnienia skończyły się około godziny 20 po zakończeniu wszystkich czynności wyjaśniających przez KPP Piła.

Na miejscu interweniowały:
– dwa zastępy z OSP Wyrzysk
– zastęp z JRG 2 Piła
– Zespół Ratownictwa Medycznego
– WRD KPP Piła
– Technik WRD

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *