Home / Wypadki / Dwa niebezpieczne zdarzenia na drogach powiatu pilskiego.
www.112pila.pl

Dwa niebezpieczne zdarzenia na drogach powiatu pilskiego.

W dniu dzisiejszym (15.07.2019) po godzinie 11:00 na ul.1 Maja w Łobżenicy doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym.

Kierujący pojazdem marki Audi najprawdopodobniej nie zatrzymał się na stopie co doprowadziło do zderzenia z ciągnikiem rolniczym. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 67-letni kierowca Audi, do którego służby ratunkowe musiały zrobić dostęp za pomocą urządzeń hydraulicznych. Mężczyzna został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

W trakcie prowadzonych czynności na miejscu zdarzenia, kierowca ciągnika rolniczego zaczął narzekać na ból brzucha. Po przebadaniu przez kolejny przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego, mężczyzna pozostał na miejscu zdarzenia.

Na miejscu działali:
– OSP Łobżenica,
– JRG Złotów,
– JRG 2 Piła,
– 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego,
– Patrole Policji,
– Technik WRD KPP Piła.

Droga na czas działań służb była nieprzejezdna.

 

Natomiast przed godziną 12 doszło do zdarzenia drogowego w m. Szydłowo. Ze wstępnych informacji wynika, iż doszło do najechania na pojazd poprzedzający. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe: Nissan X-trail oraz VW Passat. Na szczęście żadna z osób podróżujących nie wymagała transportu do szpitala i zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

SiS:
– OSP Szydłowo
– JRG1 Piła x2
– Oficer operacyjny Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Pile
– ZRM Piła
– Policja 

 

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *