Home / Ciekawostki / 90-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabównie
www.112pila.pl

90-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabównie

Wczorajszy dzień był dniem szczególnym w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabównie. Jednostka świętowała swój okrągły jubileusz istnienia.

Punktualnie o godz. 15 w sobotnie(06.07.2019) popołudnie rozpoczęła się msza święta z okazji 90-lecia OSP Grabówno. Następnie po zakończonej mszy nastąpił przemarsz na plac za remizę gdzie odbyła się część oficjalna tej uroczystości. Na początku odśpiewano hymn Polski oraz wzniesioną flagę przy pomocy drabiny z OSP Miasteczko Krajeńskie.

Pierwszą z atrakcji przygotowanych podczas uroczystości był koncert w wykonaniu orkiestry. Następnie prezes jednostki OSP Grabówno podziękował wszystkim wspierającym jednostkę za dotychczasowe wsparcie i dobre słowo.

Podziękowano również zasłużonym druhom seniorom a w kolejnej części głos zabrali zaproszeni goście m. in. Zastępca KP PSP w Pile st. kpt. Paweł Kamiński, starosta Pilski Eligiusz Komarowski oraz wójt gminy Miasteczko Krajeńskie Małgorzata Włodarczyk. Po tej części wszystkich obecnych zaproszono na poczęstunek a następnie do wspólnej zabawy.

Jednostce życzymy wszelakiej pomyślności, tak jak do tej pory wzorowego działania oraz aby każdy wyjazd do akcji zawsze kończył się bezpiecznym powrotem wszystkich członków do swoich domów.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *