Home / Inne służby / Ukradł samochód, aby zaimponować dziewczynie, która mu się podoba.

Ukradł samochód, aby zaimponować dziewczynie, która mu się podoba.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile przy wsparciu funkcjonariuszy z chodzieskiej komendy zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Ujście.

Mężczyzna chcąc zaimponować kobiecie, która mu się podoba, postanowił ukraść samochód marki Honda Civic. Teraz za nieodpowiedzialne zachowanie grozi mu kara do 10 lat więzienia.

30 czerwca br. do dyżurnego pilskiej komendy zadzwonił mężczyzna i poinformował, że z parkingu w centrum Piły skradziono mu pojazd marki Honda Civic. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1 tys. złotych. Pilscy kryminalni zajęli się sprawą i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Funkcjonariusze po przeanalizowaniu zebranych materiałów wpadli na trop amatora cudzego mienia. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec gminy Ujście. Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży zatrzymali mężczyznę na terenie powiatu chodzieskiego. Był zupełnie zaskoczony całą sytuacją, ponieważ spał w skradzionym aucie.

24-latek przyznał się do kradzieży pojazdu. Oświadczył, że podoba mu się pewna dziewczyna i chcąc jej zaimponować, postanowił ukraść pojazd. Teraz mieszkaniec gminy Ujście za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Podkom. Żaneta Kowalska KPP Piła

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *