Home / Wypadki / Wypadek na linii kolejowej 354 Piła Główna – Poznań
OSP Kaczory

Wypadek na linii kolejowej 354 Piła Główna – Poznań

W dniu dzisiejszym (16.06.2019) przed godziną 20:00 na moście kolejowym między Dziembówkiem a Milczem doszło do próby samobójczej 30-latka.

Do służb z terenu powiatu pilskiego i chodzieskiego wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na szlaku kolejowym nr 354 w Milczu. Niezwłocznie na miejsce skierowano zastępy straży pożarnych, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Natychmiastowa i zimna reakcja maszynisty z pociągu osobowego relacji Kołobrzeg- Poznań, który zdążył wytrącić prędkość składu uratowała życie 30 letniego mężczyzny.

,,30-latek który targnął się na swoje życie z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala” Informuje Oficer Prasowy mł.asp. Karolina Smardz-Dymek KPP Chodzież

Utrudnienia na szlaku potrwają przynajmniej do godziny 23. Na stacji kolejowej w Chodzieży oczekuje między innymi na przejazd pociąg IC ,,Szkuner” Katowice-Kołobrzeg.

W działaniach udział brali:
– OSP Kaczory,
– OSP Milcz,
– JRG Chodzieź,
– Patrole Policji KPP Piła,
– Patrole Policji KPP Chodzież,
– Technik WRD KPP Chodzież,
– ZRM,
– LPR

Reklama

3 komentarze

  1. Warto wspomnieć o ludziach, którzy siedzieli w pociągu w panice zamknięci bez jakiejkolwiek informacji przez kilka godzin!!!

  2. Jechałam tym pociągiem, w ktorymś momencie poczuliśmy szarpniecie i ostre hamowanie… Podobno człowiek chcial sie najpierw utopić a potem rzucił sie pod nasz pociąg. Straszne 🙁
    Facet 34 lata…

  3. To prawda co pisze moja przedmówczyni, opoznienie 2,5 h i zero informacji od obsługi pociągu co się dzieje. Na szczęście klimatyzacja w pociągu była…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *