Home / Wypadki / Kolejna tragedia na „10tce”. Zginął 24 latek kierujący motocyklem.
www.112pila.pl

Kolejna tragedia na „10tce”. Zginął 24 latek kierujący motocyklem.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w dniu dzisiejszym(11.06.2019) po godzinie 11:30 na DK 10, odcinek Grabówno-Okaliniec. W wyniku wypadku zginął młody mężczyzna.

Na chwilę obecną nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem marki Yamaha 24-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały służby ratunkowe – okoliczne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, zastęp z Państwowej Straży Pożarnej, Oficer Operacyjny, Zespół Ratownictwa Medycznego, Policja. Na miejscu prowadzona była resuscytacja poszkodowanego motocyklisty. Niestety wysiłek służb nie przyniósł oczekiwanego efektu i stwierdzono jego zgon.

Na miejscu pod nadzorem prokuratura pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza z pilskiej komendy. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Policja wyznaczyła objazdy.

SiŚ:
– GCBA OSP Grabówno
– GCBARt OSP Miasteczko
– GBA i SLRt OSP Wysoka
– GCBA z JRG 2 Piła
– SCRt z JRG 1 Piła
– SLOp Oficer Operacyjny
– Zespół Ratownictwa Medycznego
– Patrole Policji
– Technik Kryminalistyki
– Prokurator
– Pomoc Drogowa

Reklama

3 komentarze

  1. Przy okazji wypadku stojacy w korku kierowcy mogli podziwiać bąble jakie zrobiły się na świeżo remontowanym odcinku Wyrzysk – Okaliniec, na środku każdego pasa ruchu są bąble o srednicy od 10 do 30cm i wysokości do ok 5 – 7 cm. Odcinek jest niecały rok po remoncie. Bąbli jest kilkaset.

  2. A to jeszcze nic. Ta sama droga, rowniez z zeszlego roku nawierzchnia, ale z Kosztowa do Nieżychowa, jest wykonana w „specjalnej” technice dzięki ktorej mamy możliwość jazdy samochodem jakby na tarce, lub ze źle wyważonymi kołami. Ciekawe jak wygląda odbiór takiej drogi, czy w ogóle jest realny odbiór takich prac czy tylko przybijanie pieczątek w biurach daleko od miejsca prac…

    • Jak to jak wygląda odbiór. Hotel, dwie panie, waliza pieniędzy… A gady specjalnie czekali z kładzeniem nawierzchni do jesieni aż się mokro zrobi żeby mieć robotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *