Home / Ciekawostki / Pomóżmy pogorzelcom z Kościerzyna Małego !
www.112pila.pl

Pomóżmy pogorzelcom z Kościerzyna Małego !

Ta niewyobrażalna tragedia miała miejsce już prawie miesiąc temu. Dokładnie w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia(25.12.2018) na rodzinę z Kościerzyna Małego spadło kolejne nieszczęście.

Przed godziną 18 doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Niestety, straty powstałe w skutek pożaru są znaczne.

Artykuł z tego zdarzenia znajduje się tutaj : Pożar domu w miejscowości Kościerzyn Mały

Jak informuje dyrektor MGOPS w Łobżenicy Pani Anna Gryniewicz najbardziej potrzebnym wyposażeniem na chwilę obecną to urządzenia, szafki, naczynia oraz urządzenia AGD do wyposażenia kuchni jak również  poduszki, koce, kołdry, ręczniki, kanapo-tapczan i inne przedmioty znajdujące się w pokoju.

MGOPS Łobżenica

Gorąco zachęcamy Państwa, wierząc w Wasze dobre serca do wpłat na rzecz pogorzelców. Jak czytamy na stronię zbiórki utworzonej przez córkę i zięcia poszkodowanych w pożarze:

„Witam. Chcę zorganizować zbiórkę dla moich rodziców którzy w 1 dzień świąt 25.12.2018 r stracili dach nad głową. Mój tata obecnie jest w szpitalu gdzie toczy walkę z rakiem jelita grubego. Miał usunięty spory guz. Teraz czekamy na jego wyniki i wierzymy że to już dość nieszczęść w tak krótkim czasie. Trafił do szpitala przed świętami. Mama wracając do domu ze szpitala od taty zastała pożar. Sama też choruje na zanik mięśni. Wierzymy w ludzi o dobrych sercach i dziękujemy za każdą pomoc. ❤️ Pieniądze chcemy przekazać na remont jeśli się da lub odbudowę ”

Jak informuje rodzina „rodzice mają wynajęte mieszkanie w Łobżenicy gdzie już prawie zostało urządzone i odświeżone a tato wyszedł ze szpitala w ubiegły piątek ale wynik jest niestety nie taki jak byśmy chcieli – nowotwór złośliwy. Czeka na chemioterapie.”

Poniżej link do zbiórki na platformie pomagam.pl:

ZBIÓRKA NA POGORZELCÓW Z KOŚCIERZYNA MAŁEGO

POMAGAJMY !!! 

Reklama

One comment

  1. Gabriela Kwiatkowska

    Joasiu,wpłaciłam 100,00 zl , aby chociaż troche wspomóc Twoich rodziców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *