Home / Pożary / Alarmowy początek tygodnia dla pilskich służb
Czytelnik Rafał

Alarmowy początek tygodnia dla pilskich służb

W dniu wczorajszy(07.01.2019) służby ratunkowe miały pełne ręce roboty. Do samych zdarzeń związanych z pożarami sadzy w kominie strażacy wyjeżdżali aż 4 razy.

Przed godziną 11 do pożaru sadzy w kominie w swojej miejscowości udali się ochotnicy z Wyrzyska. Działania na miejscu prowadzili wspólnie z zastępem z JRG 2 Piła.

Zaraz po skończonych działaniach zastęp z JRG 2 Piła został zadysponowany ponownie do zdarzenia związanego z sadzą, tym razem w miejscowości Luchowo w gminie Łobżenica. W działaniach brał również zastęp z OSP Łobżenica. Na kolejne wezwanie strażacy z Łobżenicy nie musieli długo czekać. Po godzinie 12 po raz kolejny udają się do palącej się sadzy w przewodzie kominowym w swojej miejscowości. Na miejsce ponownie dojeżdża zastęp z JRG 2.

Po godzinie 15 doszło natomiast do zdarzenia drogowego na DK11, skrzyżowanie z drogą na Nową Wieś Ujską. Doszło tam do kolizji w wyniku której auto dostawcze „skosiło” wysepkę na drodze.

Około godziny 16:15 na Al. Jana Pawła II w Pile, pas na wprost w kierunku McDonald’s, doszło do pożaru samochodu osobowego. Na czas działań droga była zablokowana. Na miejscu interweniowały zastępy z JRG 1 Piła.

 

Przed godziną 21 po raz kolejny w gminie Łobżenica wybucha pożar sadzy w kominie. Tym razem zastęp z OSP Łobżenica oraz JRG 2 Piła udają się do Dźwierszna Małego. Również krótko przed godziną 21 pluton z JRG 1 został zadysponowany do pożaru na ul. Wiosny Ludów.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *