Home / Ciekawostki / Podczas sprzeczki 42-letnia kobieta ugodziła swojego partnera nożem
policja
policja

Podczas sprzeczki 42-letnia kobieta ugodziła swojego partnera nożem

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 42-letnią kobietę. Mieszkanka Piły podczas sprzeczki ze swoim konkubentem, ugodziła go nożem w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna natychmiast trafił do szpitala. Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała, gróźb karalnych kierowanych do policjantów oraz wymuszanie na funkcjonariuszach zaniechania czynności. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile wobec 42-letniej mieszkanki Piły zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

7 grudnia br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał telefoniczną informację o tym, że w mieszkaniu w centrum miasta Piły mężczyzna potrzebuje pomocy, ponieważ został ugodzony ostrym narzędziem w klatkę piersiową. W związku z tą wiadomością na wskazany adres błyskawicznie pojechali policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego oraz Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Kryminalnego.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kompletnie pijaną kobietę oraz jej rannego konkubenta. Jak ustalili policjanci, podczas awantury między partnerami, w pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i ugodziła mężczyznę w klatkę piersiową. Ranny mężczyzna został natychmiast przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Pile, a mundurowi zatrzymali kobietę i trafiła ona do policyjnego aresztu.

Kobieta przyznała się do popełnionego czynu. Oświadczyła, że wcześniej ze swoim konkubentem spożywała alkohol, doszło między nimi do sprzeczki. Nie mogła opanować emocji i chwyciła za nóż, a następnie zraniła swojego 52-letniego partnera w klatkę piersiową.

Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała, gróźb karalnych kierowanych do policjantów oraz wymuszanie na funkcjonariuszach zaniechania czynności. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile wobec 42-letniej mieszkanki Piły zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Kobieta była już wcześniej karana za podobne przestępstwo, za które spędziła za więziennymi kratami kilka lat. Teraz za swoje czyny grozi jej do kilku lat więzienia.

Podkom. Żaneta Kowalska

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *