Home / Ciekawostki / Zablokowany dostęp do remizy OSP Szydłowo
www.112pila.pl

Zablokowany dostęp do remizy OSP Szydłowo

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Szydłowa w dniu 5 października br. około godziny 14:30 udała się zastępem GBA do wypadku. Niestety po powrocie do jednostki czekała na nich (nie)fajna niespodzianka.

Zastęp strażaków z OSP Szydłowo interweniował w związku ze zdarzeniem drogowym na drodze Szydłowo-Pokrzywnica, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem. W wyniku tego zdarzenia 4 osóby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala – kobieta z trójką dzieci. Po zakończonych działaniach strażacy wrócili pod swoją remizę, gdzie …

WJAZD/WYJAZD wozu strażackiego blokowały samochody osobowe zaparkowane przed budynkiem. Ochotnicy zadzwonili po patrol policji, który miał przyjechać pod remizę. Niestety czas leciał, samochody odjeżdżały. Koniec końców strażacy odwołali interwencję policji w związku z opuszczeniem przez samochody osobowe terenu remizy.

Tłumaczenie jednej z osób, które utrudniały wjazd/wyjazd:

– ojej, już odjeżdżam, bo zblokowałam panów chyba

– teraz proszę poczekać, bo policja jest w drodze, bo tu nie można stawać

– ale ale ale, ja ja nie wiedziałam, ja tu jestem pierwszy raz, ja tylko na chwilkę…

 

APELUJEMY DO WSZYSTKICH OSÓB !!! 

NIE PARKUJ POD I W OBRĘBIE REMIZY STRAŻACKIEJ !!! 

PAMIĘTAJ, ŻE WÓZ STRAŻACKI TO DUŻY SAMOCHÓD SPECJALNY, KTÓRY MOŻE NIE WYJECHAĆ PRZEZ TWOJĄ GŁUPOTĘ DO POŻARU TWOJEGO DOMU, POMOCY MEDYCZNEJ TWOJEMU TACIE/MAMIE/DZIECKU, DO WYPADKU W KTÓRYM UCZESTNICZĄ TWOI PRZYJACIELE/ZNAJOMI PRZEZ CO URATOWANIE ICH STANIE SIĘ NIEMOŻLIWE !!!

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *