Home / Ciekawostki / Utrudnienia w ruchu na DK10 na odcinku Okaliniec-Kosztowo oraz Ruda
screenshot mapa-drogowa.pl

Utrudnienia w ruchu na DK10 na odcinku Okaliniec-Kosztowo oraz Ruda

W zawiązku z remontem Drogi Krajowej nr 10 od dnia 3 września 2018r przez ponad miesiąc na odcinku Okaliniec (199+800km) – Kosztowo (209+905km) oraz w miejscowości Ruda (217+491-219+283km) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Utrudnienia prócz remontowanego odcinka wystąpią głównie na skrzyżowaniach z drogą wojewódzką w Pobórce Wielkiej, Nieżychowie i Kosztowie.

Utrudnienia będą polegać na ograniczeniu dopuszczalnej prędkości, zwężeniu jezdni z ruchem wahadłowym i ręcznym sterowaniem na łącznym odcinku około 12 km

Podczas remontu wymieniona zostanie nawierzchnia drogi, zatok autobusowych, chodników, montaż stalowych barier ochronnych oraz nowego oznakowania poziomego.

Wszystkich kierowców jadącym podanym odcinkiem prosimy o wyrozumiałość, oraz proponujemy możliwość planowania podróży drogami alternatywnymi.

Wykonawcą remontu jest PBDiM Kobylarnia S.A.

Reklama

5 komentarzy

  1. Jesteście zajebiscie ruch wahadłowy jest już od 3 tygodni.

    • Otrzymaliśmy informację od wykonawcy o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu na wskazanych skrzyżowaniach, która będzie wprowadzona od ,,poniedziałku 3 września ” więc raczej to przed nami?

  2. Wczoraj 29 września ruch wahadłowy polegał na blokadzie ruchu w kierunku Wyrzyska i braku blokady w kierunku Piły. Staliśmy w korku łącznie 25 minut na odcinku 2 km.

    • Zgadza się. Na całym remontowany odcinku puszczają ruch wahadłowo. Od Poniedziałku dojdą jeszcze utrudnienia na skrzyżowaniach (Pobórka Wielka, Nieżychowo oraz Kosztowo.
      Niestety utrudnienia w ruchu w związku z remontem potrwają do ok połowy października.

  3. Najlepsi są Ci co kierują ruchem. Najebani jak szpadle, tylko czekać aż dojdzie do tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *