Home / Ciekawostki / Kolejny rok za nami.

Kolejny rok za nami.

Kilka dni temu minął rok odkąd jesteśmy z Wami (po zmianie właściciela). W ciągu tego roku wiele rzeczy się działo, wiele rzeczy się zmieniło.

Od Sierpnia 2017 roku do chwili obecnej właścicielem jest Łukasz. W połowie stycznia 2018 roku Portal został zarejestrowany w Sądzie Okręgowym pod tytułem prasowym Piła112 – Pilski Informator Służb Ratowniczych. Na chwilę obecną Portal tworzą cztery osoby oraz liczne grono współpracowników.

Z ciekawostek i nowych rzeczy jakie doszły to :

  • Aplikacja mobilna Piła112 do pobrania ze sklepu Google Play. W momencie napisania przez nas artykułu, każdy z użytkowników aplikacji zostaje powiadomiony o nowym temacie po dosłownie kilkunastu sekundach od opublikowania na portalu. Na chwilę obecną z aplikacji naszej korzysta 810 osób. Zachęcamy do pobrania apki POBIERZ – Piła112
  • Kanał Piła112 w aplikacji Zello ( tak zwane komórkowe CB-Radio) Na kanale podawane są informacje o utrudnieniach w ruchu, niebezpieczeństwach, ostrzeżenia meteorologiczne, itp. POBIERZ – Zello
  • Dodaj Artykuł – każdy z czytelników od pewnego czasu może sam dodać napisany przez siebie artykuł, który następnie trafi do akceptacji przez Administratorów.

W ciągu roku prócz zdarzeń pojawialiśmy się również na różnego rodzaju wydarzeniach niektóre z nich objęliśmy patronatem.

Oczywiście, w miarę możliwości, staramy się pokazywać Państwu nasze fotorelacje i/lub videorelacje z miejsc różnych zdarzeń. Tak było między innymi podczas tragicznego zdarzenia nad Zalewem Koszyckim w Pile.

W minionym roku(sierpień 2017- lipiec 2018) opublikowaliśmy 248 artykułów/informacji, 174.848 użytkowników odwiedziło nasz portal, 689.633 odnotowano wejść na stronę www nie włączając odwiedzin na profilach w portalach społecznościowych  oraz aplikacji.

Ilość odwiedzin i użytkowników na Portalu (pomijając portale społecznościowe oraz aplikacje)

W niedługim czasie planujemy zaktualizować aplikację mobilną Piła112. Dojdzie na nią kilka nowych ciekawostek. W planach mamy także kilka interesujących akcji lecz o szczegółach poinformujemy Was w późniejszym czasie 😉

 

Jeżeli jesteście zainteresowani zdobyciem koszulki, kubka i gadżetów  „Piła112”, zerknijcie poniżej.

Do 31 sierpnia godz. 23:59:59 br. czekamy na propozycje od Was co byście chcieli zobaczyć, zmienić bądź wprowadzić na naszym Portalu. Na propozycje czekamy w komentarzach pod tym wpisem na FB.

Najciekawsze 3 propozycje nagrodzimy koszulką, kubeczkiem oraz gadżetami, kolejne 2 osoby – kubeczkiem i gadżetami.

Czekamy na Wasze sugestie i DZIĘKUJEMY, że jesteście z NAMI ! 🙂

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *