Home / Miejscowe zagrożenia / Dwa zdarzenia drogowe w gm. Białośliwie
OSP Białośliwie

Dwa zdarzenia drogowe w gm. Białośliwie

Do pierwszego zdarzenia doszło w dniu wczorajszym w godzinach porannych, natomiast drugie zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godziny 17.

W dniu wczorajszym – wtorek, 29 maj br. – przed godziną 8 rano na odcinku drogi Nieżychowo-Kosztowo doszło do dachowania samochodu osobowego. Na szczęście kierowca poruszający się pojazdem nie wymagał pomocy medycznej. Ruch na miejscu odbywał się wahadłowo. Do zadań strażaków z jednostki OSP Białośliwie należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora oraz pomoc przy załadunku uszkodzonego pojazdu na lawetę. Na miejscu interweniował również patrol policji z wydziału ruchu drogowego.

W dniu dzisiejszym , 30 maj br., po godzinie 17 dwa zastępy z jednostki OSP Białośliwie zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na trasie Białośliwie-Szamocin. Działania strażaków na miejscu polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanej osobie oraz wahadłowym kierowaniu ruchem. W pierwszej fazie działań ruch był zablokowany, natomiast później prowadzony był ruch wahadłowy. Po około dwóch godzinach zastępy wróciły do jednostki.

 

 

Reklama

2 komentarze

  1. Tam gdzie było dachowanie zapomniano dodać. Że sadownik który nieuwaznie wyjeżdżał że swojego sądu doprowadził do tego zdarzenia. Są świadkowie i mandat wystawiony przez policję temu sadownikowi. Moje pytanie!;dlaczego O tym nie napisano???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *