Home / Ciekawostki / Piknik strażacki z charytatywną zbiórka dla Niny – musisz tam być !

Piknik strażacki z charytatywną zbiórka dla Niny – musisz tam być !

Jutro 27.05.2018 w Wysokiej odbędzie się piknik strażacki połączony z CHARYTATYWNĄ ZBIÓRKĄ DLA CHOREJ NINY.

Przed częścią główną o godzinie 13 w kościele w Wysokiej odbędzie się msza święta w intencji strażaków. Natomiast cały piknik rozpocznie się o godzinie 14 na placu Jana Pawła II(przy kościele).

Deklaracje udziału w pikniku potwierdziły takie jednostki jak : OSP Zakrzewo, OSP Miasteczko Krajeńskie, OSP Grabówno, OSP Białośliwie, OSP Skrzatusz, OSP Augustowo-Głubczyn, OSP Wersk, OSP Kaczory, OSP RW Piła, OSP Brzostowo, OSP Osiek nad Notecią oraz OSP Kruszewo.

W pikniku weźmie udział również jednostka OSP Łobżenica, która to zaprezentuje pokaz ratownictwa drogowego. Koncertować będą : zespół AM, zespół Megger Band, zespół Moc PRL-u. Towarzystwo Wyrzyska Kolejka Powiatowa w Białośliwiu organizuje przejazdy kolejką w wąskotorową, które odbywać będą się po Gminie Białośliwie. Godziny przejazdów z Białośliwia do Kocika – 13:00, 15:00, 17:00. Pan Henryk Stokłosa udostępni na pikniku swój helikopter. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz zobaczyć go od  środka. . Swoje stanowisko będzie miał również WORD PIŁA ze swoimi atrakcjami, do nabycia będą również rękodzieła, a chętne osoby będą mogły zarejestrować się jako Potencjalny Dawca Szpiku. Imprezę poprowadzi DJ Piotr Rafał Włóka.

Nasz portal objął patronat medialny nad tym szczytnym wydarzeniem.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH – DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU W NIEDZIELĘ !

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *