Home / Wypadki / Śmiertelny wypadek w Kosztowie na DK10.
www.112pila.pl

Śmiertelny wypadek w Kosztowie na DK10.

W dniu dzisiejszym (19.05.2018) około godziny 11:30 doszło do wypadku drogowego na DK10 w miejscowości Kosztowo.

W wyniku zderzenia czołowego jedna osoba zginęła a trzy kolejne odniosły ciężkie i lżejsze obrażenia.

Na miejscu działają służby.

W działaniach udział biorą SiS:
– OSP Wyrzysk,
– OSP Osiek nad Notecią,
– JRG2 Piła,
– ZRM,
– Śmigłowiec LPR,
– Policja,
– Prokurator.

Policjanci przebadali kierującego pojazdem Opel Astra. Okazało się że alkomat pokazał ponad 3.5  promila w wydychanym powietrzu u 29 letniego mężczyzny. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. – informuje podkom. Żaneta Kowalska Oficer Prasowy KPP Piła

Ruch na chwilę obecną jest wstrzymany. Służby zorganizowali objazdy.

Jadącym od strony Bydgoszczy w kierunku Piły proponujemy kierować się w miejscowości Ruda na Osiek nad Notecią następnie Białośliwie i Pobórkę Wielką.

Reklama

14 komentarzy

 1. Objazdy wcale nie zostały zorganizowane, ogólnie zapanował chaos wśród kierowców. Wielu po prostu wróciło z ” ZORGANIZOWANYCH OBJAZDÓW” i czekało na przywrócenie ruchu. Wielu też pojechało dookoła polami na własną rękę. Wiem bo także dzisiaj jechałem z Torunia.

 2. Przykro było to widzieć dosłownie chwile po wypadku,mimo ze panuje znieczulica na takie zeczy to akurat w tym przypadku razem z kilkoma innymi kierowcami którzy na to najechali próbowaliśmy dostać się do poszkodowanego pasażera w aucie zawieszonym na barierce ale chwile po otwarciu drzwi służby dosłownie pojawiły się jak by z nieba i przejęły kontrole nad rannymi.

 3. Byłem w miejscu wypadku dosłownie dwie do trzech minut po zderzeniu i bardzo ważne jest to, że pomoc ze strony kierowców, którzy byli bezpośrednimi światkami wypadku była natychmiastowa i bezinteresowna (należy im się ogromny szacunek za poświęcenie). Widząc kilkasetmetrow dalej stojący na poboczu patrol policji poinformowałem ich o wypadku i poprosiłem, żeby bezzwłocznie tam pojechali. Mam nadzieję, że sprawca wypadku nie wyjdzie z więzienia przez bardzo długie lata, bo za 3,5 promila i jazdę w tym stanie samochodem powinien dostać „stryczek”, aby nie obciążać budżetu swoi utrzymaniem w więzieniu. Cieżko się o tym pisze, ale nasze prawo w takich sytuacjach jest nieudolne, tym bardziej, że życia i zdrowia uczestnikom wypadku już nikt nie zwróci – a bezmyślne działanie pianego człowieka i ludzi, którzy pozwolili mu w takim stanie usiąść za kierownicę po raz kolejny doprowadziły do tego, że jakieś dzieci, żony, rodzice straciły najbliższą osobę.

  • kara dożywocia, tym którzy pozwolili mu jechać też dowalić. Zbliża się kres ludzkiej wytrzymałości. Ostre, dolegliwe kary, zero litości. O to proszę i błagam tych mądrych co mają dylemat stanowiąc prawo. BŁAGAM , nadal na szosach szczęście mi dopisuje …ale jak długo jeszcze ?

  • Mężczyźni z samochodu kia nie posiadali żon ani dzieci . wracali z pracy ze szwecji

 4. Osobiście wyciągałem kierowcę Opla i nie zorientowałem się, że jest piany. Myślałem, że jest w szoku. Prosił nawet zeby załatwić to bez policji.
  Mało tego jeden z takzwanych gapiów robił zdjęcia zamiast pomoc.
  Próbowaliśmy również wyciągnąć kierowcę i pasażera z kia ale byli zakleszczeni w aucie.

  • Witam, nigdy nie udzielam się na forum, ale tym razem chciałem pogratulować Panu ludzkiej postawy!!! Ja niestety z przyczyn odemnie niezależnych nie byłem w stanie wczoraj pomóc – jeszcze raz SZACUNEK.
   Mam tylko nadzieję, że ten młody człowiek, który spowodował wypadek będąc upojony alkoholem, dzisiaj jest już trzeźwy i zrozumie, że popełnił niewybaczalny błąd wsiadając w takim stanie za kierownicę – sytuacja jest bardzo przykra i na tym zakończę swoje rozważania o tym człowieku, bo szkoda „śliny” na takiego …

  • Nie kierowca był nieprzytomny ale był uwięziony natomiast pasażer miał uraz głowy jechałem za nimi od Mirosławca

  • Witam jestem z rodziny kia c eed mam do Pana pytanie dotyczace wypadku z dnia 19 maj . Prosze o kontakt

  • Jest alkoholikiem od 10 lat i wychowawca domu dziecka w Bydgoszczy. Ironio.

  • Oj ********** byle byś wycierpiał za wszystkie krzywdy które czyniłeś po alkoholu wszystkim ludziom.

 5. Tyle czasu a On nadal na wolności Chory Kraj

 6. Prawo polskie gdzie jesteś? Kat i morderca siedzi w domu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *