Home / Ciekawostki / Festyn Strażacki 20 maja 2018 Stadion ul.Okrzei w Pile
powiat.pila.pl

Festyn Strażacki 20 maja 2018 Stadion ul.Okrzei w Pile

20 maja, czyli już w najbliższą niedzielę, na stadionie przy Okrzei w Pile zaprezentują się nie tylko profesjonalne służby strażackie, ale także drużyny OSP z całego powiatu pilskiego. Do tego zagrają orkiestry dęte, a maluchy będą mogły skorzystać z darmowych zabaw na dmuchanych zamkach.

Zapowiada się bardzo gorąca atmosfera. Na stadionie pojawi się ciężki sprzęt strażacki jak i lżejsze wozy. Z terenu zjadą też takie cudeńka jak choćby zabytkowa sikawka konna z gminy Łobżenica, którą opiekują się druhowie z OSP Luchowo.
Na pewno wielu uczestników z przyjemnością wysłucha też orkiestr dętych, które również wystąpią podczas pikniku. Będzie też okazja popatrzeć na występy mażoretek.

Dla małych dzieci atrakcji też nie zabraknie. Główną będą dmuchane zamki i to za darmo! Będzie też się czym posilić i ugasić pragnienie. A na koniec na scenie wystąpi zespół AM z Wyrzyska, który zawsze podrywa widownię do tańca.
Podczas festynu będzie możliwość wsparcia budowy pilskiego hospicjum.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Piły jak i całego powiatu pilskiego na to wydarzenie. Warto to niedzielne popołudnie spędzić wspólnie na stadionie przy Okrzei w Pile. A strażacy zawsze gwarantują interesujące pokazy i dobrą zabawę – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

powiat.pila.pl
Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *