Home / Pożary / Trzy groźne zgłoszenia wczorajszego wieczoru
OSP Grabówno

Trzy groźne zgłoszenia wczorajszego wieczoru

Wczorajszy wieczór dla pilskich służ okazał się bardzo pracowity. Szczególnie groźnie było między godziną 21:29 a 21:45.

Pierwsze ze zgłoszeń dotyczyło pożaru sadzy w kominie w Szydłowie(godz. 21:29). Na miejsce zadysponowane zostały zastępy straży z OSP Szydłowo oraz z JRG 1 w Pile.

Informacja o drugim zdarzeniu wpłynęła do stanowiska kierowania o godz. 21:33. Zgłoszenie dotyczyło zadymienia w budynku na ul. Młodych w Pile. Na miejscu okazało się, iż przyczyną był „spalony garnek”. Przy tej interwencji udział brał jeden zastęp PSP.

Ostatnim zdarzeniem było zgłoszenie dot. pożaru mieszkania na ul. Powstańców Wielkopolskich w Pile. Do tego zdarzenia wysłano łącznie 6 zastępów straży – 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z dwóch pilskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz zastęp GCBA z OSP Kaczory oraz OSP Grabówno (oba zastępy OSP udawały się pierwotnie do pożaru na ul. Młodych, lecz zostały przedysponowane). Przyczyną całego zamieszania okazały się podpalone w pomieszczeniu śmieci przez właściciela, który to został ukarany mandatem przez policję.

 

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *