Home / Wypadki / Zdarzenia drogowe na terenie OSP Szydłowo oraz OSP Wysoka.

Zdarzenia drogowe na terenie OSP Szydłowo oraz OSP Wysoka.

W dniu wczorajszym po opadach śniegu pojawiły się cięższe warunki drogowe. Na terenie naszego powiatu doszło do dwóch groźniejszych zdarzeń drogowych – kolizji oraz wypadku.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na drodze Szydłowo-Skrzatusz około godziny 9 rano. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastępu z OSP Szydłowo, okazało się, iż w wyniku wpadnięcia w poślizg samochód marki Nissan Micra uderzył w przydrożne drzewo. Kierującej na szczęście nic groźnego się nie stało. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz pomocy przy załadowaniu uszkodzonego samochodu na lawetę.

Do drugiego zdarzenia doszło przed godziną 13. W miejscowości Bądecz samochód osobowy, również najprawdopodobniej w wyniku poślizgu uderzył w drzewo. W tym zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która została przewieziona do szpitala. Na miejscu interweniowały dwa zastępy z OSP Wysoka, zastęp z OSP Bądecz, zastęp z JRG 2 Piła, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

Foto: OSP Wysoka, OSP Szydłowo

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *