Home / Inne służby / Poszukiwania zaginionego mężczyzny !!!

Poszukiwania zaginionego mężczyzny !!!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 32-letniego Łukasza Zawali. Mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Ludowej w Pile w dniu 13 października br.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Łukasza Zawali, do którego doszło 13 października br. w Pile. Mężczyzna wyszedł z domu do znajomego, jednak do niego nie dotarł.

Rysopis zaginionego: wzrost 175 cm, waga 70 kg, oczy brązowe, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne. Zaginiony nosi okulary. Ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, bluzę koloru szarego, kurtkę w kolorze czerni (imitacja skóry), buty wiązane do kostki koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997 czynnym całą dobę.

podkom. Żaneta Kowalska

Foto KPP Piła

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *