Home / Ciekawostki / Kanał informacyjny online – Zello

Kanał informacyjny online – Zello

W dniu dzisiejszym, po wcześniejszych zapowiedziach udostępniamy kolejną nowość – kanał informacyjny online w aplikacji Zello.

Zasada działania aplikacji jest taka sama jak na CB-Radio.

Naszym zamiarem jest rozpropagowanie kanału do podawania komunikatów na żywo przez każdego użytkownika aplikacji.

Jeśli chcemy podać komunikat słyszy go cała społeczność, która używa ową aplikacje z naszym kanałem. Aplikacja działa w tle telefonu nie pobiera zbyt dużo energii lecz musi być dostęp do internetu.

Na kanale podajemy krótkie informacje. Jeśli widzimy służby na sygnale podajemy info ,, ALARM Korytarz Ratunkowy Karetka na sygnale droga K10 na odcinku Piła – Jeziorki” Pamiętajmy aby podawać dokładne informacje co, gdzie jak i kiedy.

Na kanale będą podawane informacje o utrudnieniach w ruchu, niebezpieczeństwach, ostrzeżeniach meteorologicznych w naszym powiecie itp.

Kanał jest moderowany.

Oczywiście możemy również porozmawiać dłużej z innymi użytkownikami, nie róbmy tego na kanale głównym Piła112 lecz w wiadomościach prywatnych.

 

APLIKACJE Zello pobierzesz ze Sklepu Google Play wpisując Zello.

Bądź wpisując w przeglądarce telefonu www.zello.com/112pila

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji zakładamy konto z nazwą użytkownika widoczną w aplikacji dla Każdego.

Dodanie kanału do aplikacji.

W trzeciej zakładce tj. Kanały klikamy w górnej prawej części ekranu ludzika z plusem –> znajdź kanał – wpisujemy Piła112 wybierając go. Następnie dodaj do kontaktów. Jak już mamy dodany kanał Piła 112 na dole klikamy ustawienia( dwie zębatki ) i zmieniamy opcję odbieranie wywołań z kanału na ,,Gdy zalogowany do Zello”

 

Do usłyszenia online.

 

Reklama

2 komentarze

  1. W sobotę w Pile umarł młody chłopak’ o tym nie napiszecie, nie ostrzeżecie, nie dajecie przestrogi.. ważniejsze są dla was śmieszne kradzieże i wasze awanse!!! Tak tworzy się brak człowieczeństwa!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *