Home / Wypadki / Wypadek w Śmiłowie droga K10. Utrudnienia w ruchu

Wypadek w Śmiłowie droga K10. Utrudnienia w ruchu

W piątek 13.10.2017 r około godziny 20:30 doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej K10 w miejscowości Śmiłowo. W wypadku brały udział samochód osobowy oraz ciężarowy.

Z informacji jakie do nas dotarły dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowane przez ZRM do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Na miejscu działały OSP Kaczory, JRG 2 Piła, Policjanci WRD w Pile wraz z Technikiem, ZRM.

Po godzinie 22:00 ruch został wznowiony.

 

Foto OSP Kaczory oraz Oskar.

 

Reklama

8 komentarzy

  1. Jeżdżą jak wariaci… też się dziwić, że są wypadki… raz w tygodniu coś się dzieje… po co są przepisy?? żeby je łamać?? postawmy się na miejscu osób poszkodowanych, idźmy po rozum… ESSA!!

  2. Mateusz Marek Waśkowiak

    a ja mam nagranie 😛 osobówka wymusiła 😛

  3. po 22 ruch wznowiony,ciekawe bo po tej godzinie już nawet na kierunek z Piły policja całkowicie blokowała ruch i nie pozwalała na jazdę ,tym bardziej mnie to dziwi ,że można było objechać zdarzenie jadąc bokiem w samym Śmiłowie co uczyniłem jak wielu kilka minut po zdarzeniu jadąc do Piły ,niestety dało się odczuć kompletny chaos i zero informacji ze strony służb

  4. Organizacja objazdów wypadków, kolizji organizowana przez naszą policję jest tragiczna!!!
    Często jest, że trzeba dojechać do samego zdarzenia tam jest się poinformowany o utrudnieniu, wtedy nawrotka i jedziesz za innymi gdzieś w las….. Jak się kiedyś zatrzymałem i poszedłem spytać policjanta konkretnie „którędy”? Nie umiał powiedzieć- „proszę jechać za innymi”! Zorientowany jak trzeba!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *