Home / Inne służby / Zabezpieczono ponad 400 porcji amfetaminy i marihuany

Zabezpieczono ponad 400 porcji amfetaminy i marihuany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 28-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze ujawnili ponad 400 porcji narkotyków, które ukryte były w lodówce. Za popełnione przestępstwo grozi kara więzienia do 3 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymanym mieszkańcem Piły interesowali sie już od pewnego czasu. Śledczy ustalili, że mężczyzna może posiadać większe ilości narkotyków w lokalu mieszkalnym na terenie miasta. Funkcjonariusze w trakcie wykonywanych czynności operacyjnych, ustalili, że 28-latek prawdopodobnie narkotyki ukrywa w konkretnym mieszkaniu na jednym z pilskich osiedli.

25 września br. pilscy kryminalni weszli do ustalonego wcześniej mieszkania. Na miejscu zastali zupełnie zaskoczonego 28-letniego mężczyznę. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszklanych i gospodarczych śledczy ujawnili łącznie ponad 400 porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany, które ukryte były w lodówce. Substancje psychotropowe i środki odurzające zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany.

Zatrzymany, to 28-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestepstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

podkom. Żaneta Kowalska

Foto KPP Piła

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *