Home / Pożary / Pożar lokomotywy w okolicach Białośliwia

Pożar lokomotywy w okolicach Białośliwia

W dniu dzisiejszym [10.08] o godzinie 0:52 nasza jednostka zostaje zadysponowana do pożaru lokomotywy pomiędzy Dębówkiem Nowym a Białośliwiem. Na miejsce udajemy się dwoma zastępami. Po dojeździe na miejsce oraz wstępnym rozpoznaniu, okazało się, iż w lokomotywie doszło do zapalenia się prawdopodobnie kondensatorów.

Przed naszym przyjazdem maszynista użył gaśnicy aby przytłumić pożar. Rota z naszej jednostki w aparatach ODO oraz wyposażona w kamerę termowizyjną weszła do pomieszczenia w którym zlokalizowany był pożar i przy pomocy dwóch gaśnic proszkowych pożar został opanowany.

Działania trwały do godziny 2:45 po czym zastępy powróciły do swoich jednostek.

SiS na miejscu:

559[P]01 oraz 559[P]02 – OSP BIAŁOŚLIWIE

559[P]30 oraz 559[P]28 – Ochotnicza Straż Pożarna w Osieku nad/Notecią

552[P]25 – JRG 2 PIŁA

Opis i zdjęcia: OSP BIAŁOŚLIWIE

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *