Home / Galerie / Pożar opuszczonego budynku przy ul. Okrzei [FILM, ZDJĘCIA]

Pożar opuszczonego budynku przy ul. Okrzei [FILM, ZDJĘCIA]

Na miejscu pracowało 8 zastępów straży pożarnej. Strażacy kilka razy przeszukali cały budynek na szczęście nikogo nie odnaleziono.

W minioną niedzielę, 8 maja 2017 roku około godziny 20:35 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile wpłynęło zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku przy ul. Okrzei w Pile. Na miejsce natychmiast zadysponowano pięć zastępów z dwóch jednostek.

Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że pożarem objęte jest całe poddasze budynku. Strażacy równolegle z akcją gaśniczą prowadzili także akcję poszukiwawczą – kilkukrotnie sprawdzono pomieszczenia budynku. W palącym się obiekcie nikogo nie znaleziono, nikt też nie został ranny.

Łącznie cała akcja trwała około trzy godziny. Na miejscu pojawiła się policja, pogotowie energetyczne, a także zastępy straży pożarnej z PSP i OSP. Na czas działań przy pożarze na ul. Okrzei na zabezpieczenie miasta zadysponowano do Piły strażaków ochotników z OSP Stara Łubianka.

SiS:
-JRG-1 Piła
551[P]21 – GBA,
551[P]25 – GCBA,
551[P]51 – SD,
551[P]90 – SLRR,
-JRG-2
552[P]25 – GCBA,
552[P]53 – SH,
– OSP Szydłowo
559[P]15 – GBA,
– OSP Ujście
559[P]19 – GBA,
– OSP Stara Łubianka
559[P]19 – GBA (zabezpieczenie miasta),

– Policja
U639 – Kia Cee’d II

Zdjęcia, film: czytelnicy Piła112.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *