Home / Wypadki / Wypadkowa noc z soboty na niedzielę [ZDJĘCIA]

Wypadkowa noc z soboty na niedzielę [ZDJĘCIA]

W wyniku tych zdarzeń poszkodowane zostały cztery osoby, natomiast kierowca cysterny trafił na izbę wytrzeźwień – miał 1,6 promila alkoholu we krwi. W działaniach uczestniczyli policjanci, strażacy z Piły, Grabówna, Miasteczka Krajeńskiego, Osieka i Wyrzyska, ale także zespoły ratownictwa medycznego z całego powiatu.

Około godziny 21:00 pilskie służby zostały zadysponowane na skrzyżowanie dróg K10 i K11 i al. Niepodległości, gdzie do rowu wjechała cysterna. Prawdopodobnie w chwili zdarzenia zbiornik cysterny był pusty, dzięki czemu nie doszło do zagrożenia chemicznego. W trakcie czynności mundurowych okazało się, że kierowca ciągnika siodłowego jest kompletnie pijany. Na miejscu pojawiła się policja oraz dwa zastępy straży pożarnej z „1”.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 23:20 na trasie Osiek-Dąbki, gdzie samochód osobowy marki audi wypadł na łuku drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Obecni na miejscu strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, a następnie do rozcinania dachu pojazdu w celu wyciągnięcia osoby poszkodowanej. Łącznie w tym wypadku poszkodowane zostały 3 osoby, które trafiły do szpitala w Pile i Wyrzysku. Na miejscu pojawili się policja, strażacy z Piły, Wyrzyska i Osieka, ale także zespoły ratownictwa medycznego.

Tuż przed północą doszło do kolejnego zdarzenia drogowego – tym razem na drodze Grabówno-Wysoka. Na miejscu zastano osobówkę, która uderzyła w drzewo. Łącznie w pojeździe podróżowały dwie osoby, kierowca odmówił hospitalizacji, natomiast pasażerka trafiła do pilskiego szpitala. W działaniach, które trwały około trzech godzin uczestniczyli strażacy z Piły, Grabówna i Miasteczka Krajeńskiego, ale także policja i pilski zespół ratownictwa medycznego.

Zdjęcia: czytelnik Maciej, OSP Wyrzysk, OSP Miasteczko Krajeńskie

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *