Home / Inne służby / Śmierć na Piekarskiej

Śmierć na Piekarskiej

Podczas policyjnej interwencji zginęła 59-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godz. 20:30 na ul. Piekarskiej w Pile, gdzie na miejsce skierowany został patrol policji. Wszystko z powodu zgłoszenia dotyczącego awantury domowej.

Powodem interwencji była agresywna i nietrzeźwa 59-letnia kobieta. – Policjanci, którzy przyjechali na wezwanie doszli do wniosku, że aby zabezpieczyć bezpieczeństwo mieszkańcom tego lokalu konieczne będzie zatrzymanie i przewiezienie 59-letniej kobiety do izby wytrzeźwień. Kobieta zgodziła się pojechać z policjantami – informuje pilska policja.

Kobieta po decyzji policjantów postanowiła się przebrać – w trakcie interwencji była ubrana w pidżamę. W tym celu udała się do łazienki, niestety chwilę później wyskoczyła przez okno znajdujące się w tym pomieszczeniu. Nietrzeźwa kobieta wyskoczyła z 3 piętra, zginęła na miejscu.

Teraz sprawą zajmie się pilska prokuratura. – Ze wstępnych ustaleń i zeznań policjantów oraz bliskich kobiety wynika, że nie było podstaw i nikt nie spodziewał się, że kobieta targnie się na własne życie. Nigdy nie groziła popełnieniem samobójstwa, nie leczyła się psychiatrycznie. Obecnie wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia – informuje prokurator Magdalena Roman.

fot. archiwum

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *