Home / Wypadki / Tragiczny wypadek na trasie Szydłowo-Skrzatusz

Tragiczny wypadek na trasie Szydłowo-Skrzatusz

Kierowca busa poniósł śmierć na miejscu, pasażer znajduje się w szpitalu w Pile.

W dniu dzisiejszym chwilę przed godziną 13:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile wpłynęła informacja o wypadku drogowym na trasie Szydłowo-Skrzatusz, z której wynikało, że dwie osoby są zakleszczone w pojeździe. Na miejsce natychmiast zadysponowano znaczne siły i środki.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że kierujący pojazdem typu bus prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierowca pojazdu poniósł śmierć na miejscu, a jego pasażer trafił do pilskiego szpitala.

Na czas działań droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu pojawili się strażacy z JRG1 Piła, OSP Szydłowo i Skrzatusz, ale także dwa zespoły ratownictwa medycznego, policja, prokurator oraz technik kryminalistyki.

Do działań zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, niestety w trakcie lotu okazało się, że nie jest już potrzebny na miejscu wypadku i został zawrócony do bazy.

fot. OSP Szydłowo

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *