Home / Wypadki / Wypadkowy Świąteczny Poniedziałek

Wypadkowy Świąteczny Poniedziałek

Wczoraj popołudniu nasze służby zostały zaalarmowane do wypadku drogowego, gdzie dwie osoby zostały poszkodowane. Kilka godzin później doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, szczegóły poniżej.

W miniony Świąteczny poniedziałek do SKKP PSP w Pile wpłynęła informacja o wypadku drogowym na DK10 między Starą, a Nową Łubianką. Na miejsce natychmiast zadysponowano karetki pogotowia, policję oraz 3 zastępy straży pożarnej.

Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu biorą udział dwa pojazdy osobowe, które zderzyły się czołowo. Strażacy od razu po dojeździe na zdarzenie przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz do uwolnienia dwóch osób, które zakleszczone były w pojazdach. Następnie dwójka rannych została przekazana w ręce Zespołów Ratownictwa Medycznego.

W czasie akcji droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu pojawili się strażacy z JRG1 i OSP Stara Łubianka, a także Policja i dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Chwilę po godzinie 20:00 wpłynęła kolejna informacja o zdarzeniu drogowym, tym razem w Kaczorach. Na miejscu okazało się, że kierowca pojazdu osobowego z nieustalonych przyczyn wjechał w tył pojazdu ciężarowego.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pojawili się strażacy z JRG2 i OSP Kaczory, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Zdjęcie główe: wypadek na DK10, fot. OSP Stara Łubianka
film: NaszeKaczory

Reklama

One comment

  1. Witam, jestem uczestnikiem tego zdarzenia, proszę o kontakt ze mną lub policją (komenda powiatowa w Pile) – świadków zdarzenia. Ułatwi to dochodzenie. tel 664 764 065

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *