Home / Wypadki / Poważny wypadek na trasie Kruszewo-Jabłonowo

Poważny wypadek na trasie Kruszewo-Jabłonowo

Dziś rano pilskie służby zostały zadysponowane do poważnego wypadku na trasie Kruszewo-Jabłonowo. Niestety w wyniku wypadku 4 osoby zostały poszkodowane, wśród nich dwójka dzieci.

W dniu 15 października 2016 roku, o godzinie 8:00 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze prowadzącej z Kruszewa do Jabłonowa, gdzie zderzyły się dwa pojazdy.

Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu sytuacji okazało się, że w wypadku biorą udział: pojazd osobowy oraz pojazd ciężarowy, . – Po dojeździe wraz z zespołem ratownictwa medycznego przystąpiliśmy do udzielania pomocy poszkodowanym – informują strażacy z OSP Kruszewo.

W pojeździe osobowym, który po zderzeniu z ciężarówką stoczył się z przydrożnej skarpy znajdowały się 4 osoby, w tym 2 dorosłych, a także dwójka dzieci – wszyscy trafili do pilskiego szpitala. – Droga podczas działań była całkowicie zablokowana, dopiero później ruch odbywał się wahadłowo – dodają ochotnicy z Kruszewa.

Łącznie działania trwały niespełna 3 godziny, uczestniczyli w nich: 3 patrole policji, 3 zespoły ratownictwa medycznego, ale także strażacy ochotnicy z Kruszewa i Nowej Wsi Ujskiej oraz strażacy zawodowi z JRG1 Piła.

Służby i środki na miejscu akcji:
– 3 zespoły ratownictwa medycznego
– 3 patrole policji
– 558[P]24 GBA Renault Midliner M.210 OSP Nowa Wieś Ujska
– 551[P]21 GBA Man TGM JRG 1 Piła
– 551[P]44 SRt Renault Midlum JRG 1 Piła
– 559[P]22 GBA MAN TGM 13.280 OSP Kruszewo
– 559[P]21 GBA Star 12.157 OSP Kruszewo

fot. OSP Kruszewo

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *