Home / Wypadki / Ciężarówka uderzyła w drzewo [ZDJĘCIA]

Ciężarówka uderzyła w drzewo [ZDJĘCIA]

W minioną środę przed godziną 17:00 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na trasie między Miasteczkiem Krajeńskim, a Miasteczkiem Huby.

W dniu 06/07/16 dokładnie o godzinie 16:58 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na trasie między Miasteczkiem Krajeńskim, a Miasteczkiem Huby.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że ciężarówka marki daf z niewiadomych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Kabina pojazdu w znacznym stopniu uległa zniszczeniu, mimo tego kierowca doznał lekkich ran ciała i nie wymagał hospitalizacji.

Działania na miejscu prowadzili zarówno strażacy zawodowi z JRG2, a także ochotnicy z OSP Miasteczko Krajeńskie oraz policja, która wyjaśnia przyczyny zajścia tego zdarzenia.

Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu strażacy musieli także nadzorować miejsce do czasu rozładunku towaru z wraku pojazdu i zabrania go przez pomoc drogową, działania trwały blisko 5 godzin.

fot. OSP Miasteczko Krajeńskie

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *