Home / Wypadki / Kolizyjny wtorek [ZDJĘCIA]

Kolizyjny wtorek [ZDJĘCIA]

fot. czytelniczka Marta

Do trzech kolizji doszło dziś przed południem w powiecie pilskim. Poszkodowane osoby przetransportowano do szpitala w Pile.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 9.30 w Szydłowie, tuż obok remizy miejscowej OSP. Pojazd ciężarowy uderzył w bok osobowego Volkswagena. W wyniku zderzenia poszkodowany został kierujący pojazdem osobowym, któremu przed przyjazdem ZRM, kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili ochotnicy z Szydłowa. Działania polegały także na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i kierowaniu ruchem. Na miejscu pojawił się także zastęp z JRG 1, patrol policji oraz specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego.

Do kolejnych dwóch zdarzeń doszło około godziny 11. Na ulicy Kossaka doszło do kolizji trzech pojazdów osobowych, prawdopodobnie w wyniku najechania na tył poprzedzającego pojazdu przez ostatnią z osobówek. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana na obserwację do szpitala. W wyniku zdarzenia ruch, który już i tak jest w tym miejscu utrudniony, przysporzył dodatkowych problemów innym kierującym. Na miejscu pojawili się strażacy z dwóch pilskich jednostek PSP, policja oraz ZRM.

Natomiast na ulicy Ludowej również doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce skierowano zastęp techniczny z JRG 2 i pilską drogówkę. Nie posiadamy informacji na temat osób poszkodowanych w tym zdarzeniu. Na czas działań występowały drobne utrudnienia w ruchu.

Jednocześnie apelujemy o ostrożność za kierownicą. Towarzyszące ostatnio upały, mogą przyczynić się do obniżenia uwagi kierujących, spowolnienia reakcji, a nawet spowodować senność.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *