Home / Wypadki / Zderzenie cysterny z osobówką na „190” [ZDJĘCIA]

Zderzenie cysterny z osobówką na „190” [ZDJĘCIA]

Niestety w wyniku tego wypadku poszkodowana została jedna osoba, jej stan ocenia się jako ciężki. Po zdarzeniu kierowcy musieli liczyć się z ogromnymi utrudnieniami w tym miejscu.

Do wypadku doszło około godziny 8:40 na trasie wojewódzkiej nr 190 (Białośliwie-Szamocin). Na miejsce natychmiast zadysponowano odpowiednie siły i środki.

Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia zespołu pojazdu ciężarowego z przyczepą – cysterny z pojazdem osobowym, a następnie pojazdy te wpadły do przydrożnego rowu. W wyniku zderzenia kierowca Skody został zakleszczony w pojeździe, natomiast cysterna przewróciła się na bok.

Obecni na miejscu zdarzenia strażacy natychmiast przystąpili do uwolnienia osoby poszkodowanej za pomocą specjalnego sprzętu hydraulicznego. Stan kierowcy z osobówki ocenia się jako ciężki. Ciężarówka przewoziła zboże, a jego kierowca wyszedł z tego bez szwanku.

Na miejscu powili się strażacy z OSP Szamocin, JRG Chodzież, a także policja i zespół ratownictwa medycznego z Wyrzyska. W działaniach uczestniczył także Oficer Operacyjny miasta Chodzież. W czasie działań ratowniczych doszło do sporych utrudnień w ruchu. Do wypadku doszło na styku powiatów pilskiego i chodzieskiego.

fot. Marcin Repczyc

Reklama

One comment

  1. Pana jadącego autem osobowym lub jego rodzinę bardzo proszę o kontakt a-flisnik@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *